3.C - 5.A 10:3
Pondělí, 01 Listopad 2010 00:00
. Aktualizováno Úterý, 30 Srpen 2011 11:46
Napsal Libor Vondráček
http%3A%2F%2Fhoumrovo.gvn.cz%2Flm%2Findex.php%2Fcomponent%2Fcontent%2Farticle%2F3-2010-2011%2F25-3c-5a.html

Dne 1.11.2010 se mělo odehrát 6. utkání futsalové ligy mezi 3.B a 5.A. Nakonec se uskutečnilo až 3.1.2011.

U tohoto zápasu lze s čistou hlavou říci, že výsledek ablosutně neodpovídá převedené hře. Zejméná první poločas a první polovina druhého poločasu byla více než vyrovnanou ze strany 5.A

Tým 5.A se pravidelně dostával do gólových akcí, ale nedokázal se prosadit v koncovce, kde mu chyběl důraz. Proto i přes herní převahu v prvním poločase prohrával tým 5.A po prvních dvaceti minutách 1:2.

Panel zápasu:Fotogalerie

Druhý poločas začal tlakem 5.A, který byl přerušen až třetím gólem do jejich sítě. Hráči 3.B si vybudovali dvougólvý náskok, a proto začali hrát ze zajištěné obrany. Týmu 5.A se však ještě dvakrát po delší akcích podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, ale ten jim nikdy nevydržel dlouho, protože soupeř vždy pohotově zakončil své smrtící brejky.A tak se stalo, že 5 minut před koncem byl stav 6:3 pro 3.B.

Po šestém gólu se stal zápas nedůstojným, protože golman 5.A Petr Šíma se echal vystřídat Tomášem Brychtou, který své defenzivní povinosti neplnil, a tak se stalo, že náš tým obdržel další čtyři góly, tentokrát do prázdné branky.
Proto lze říci, že 3.B sice vyhrála rozdílem sedmi gólu, ale alespo? bod by si 5.A svým výkonem zasloužila.